ارتباط در واتس اپ

ارتباط در تلگرام

برو بالا

قویترین تنگ کننده واژن خانگی و قیمت آن

314

قویترین تنگ کننده واژن خانگی و قیمت آن

هرچند صحبت کردن در مورد این گونه مسائل ( قویترین تنگ کننده واژن خانگی و قیمت آن ) برای خانم ها کمی دشوار است، اما اهمیت و رواج بالای این موضوع، پرداختن به آن را ضروری کرده است.
شاید روابط جنسی مهم ترین موضوع مطرح در بین همسران نباشد؛ اما رضایت جنسی نقش بسیار مهمی در زندگی زناشویی ایفا می کند. خانم هایی که از واژن گشاد و شل رنج می برند، هنگام برقراری رابطه جنسی با همسر خود دچار استرس می شوند. خانم ها علاقه دارند خود و همسرشان را از لذت جنسی کافی بهره مند کنند؛ شاید این خانم ها از مطرح کردن برخی مشکلات احساس شرم کنند؛ اما نباید اهمیت این موضوع را نادیده بگیرند.

 

پودر 7 گیاه تنگ کننده واژن

تنگ کننده و جمع کننده واژن – ضد عفونی کننده (ضد عفونت پنیری واژن)- ضد ترشحات رحم-ضد بد بویی واژن-ضد قارچ و باکتری-ضد افتادگی رحم...

اثر این ترکیب به مراتب از گیاه ماریانا ( که در ایران موجود نیست ) قوی تر است.

پودر هایی که در بازار موجود است همگی به نام ماریانا بفروش میرسد.

استعمال این پودر دست ساز

1-در یک قوری 3 قاشق چایخوری از پودر را به همراه یک لیوان کوچک آب جوش به مدت 20 دقیقه دم کنید ، حدود نصف استکان محلول غلیظ به دست می آید پس از آنکه سرد شد از صافی عبور داده ( با پارچه تنظیف و تمیز ) و با سورنگ بدون سوزن به داخل واژن تزریق کنید.

2-این پودر هیچ عارضه ای ندارد و وری هزاران نفر تست شده است.

3-می توانید محلول را در کمی آب جوش به حالت خمیری رقیق دربیاورید و در پارچه ای متقال و تمیز در مهبل شیاف کنید مدتی بماند.

4-در هنگام استعمال این محصول بهتر است در حالت دراز کشیده باشید و تزریق شود.

5-هر بسته از این محصول که توسط ما عرضه می شود برای 12 بار استفاده به صورت موضعی کافی است.

6-اگر برای مشکل عفونت زنان استفاده می کنید مقدار کمتری استفاده کنید . بعد از استفاده ممکن است تکه های غلیظی از واژن خارج شود این همان عفونت پنیری است.

7-هر بار استفاده تا 10-12 روز جوابگو هست و در همان دقیقه های اول استفاده از این محصول اثر قابض بودن آنرا حس خواهید کرد.

8-می توانید این پودر را با کمی روغن زیتون به صورت خمیری و شیاف درست کنید و ساعاتی بگذارید در واژن بماند ( با احتیاط )

تذکر : تنگ کردن واژن به صورت دائمی از طریق استعمال موضعی غیر ممکن و نا معقول است . این محصول صد در صد طبیعی است و هیچ عارضه ای ندارد ، اگر در جای خشک نگهداری شود تا یکسال تاریخ انقضا دارد .

عصاره پودر 7 گیاه هرچه بیشتر  در واژن بماند بهتر است.

تاکنون حدود 5 هزار نفر افراد از این محصول در سراسر کشور خریداری کرده اند و بیشتر افراد نتیجه مورد نظر را گرفته و استفاده از این پودر را ادامه می دهند.

توجه داشته باشید که داروی درمانی در این زمینه وجود ندارد و تمامی این دارو ها به صورت مقطعی می باشد و شما باید مصرف این پود را ادامه دهید.

هر بار مصرف پودر تنگ کننده هفت گیاه حدود 10 تا 15 روز تاثیر دارد و تعداد دفعات رابطه جنسی شما در تعداد روز مقدار کمی دخیل است.

این محصول گیاهی از قدیم الایام مورد استفاده افراد قرار میگرفته و همچنان دارای محبوبیت فراوانی می باشد.

 

توجه داشته باشید که مصرف این پودر برای حدود 3 بار مصرف می باشد و هربار مصرف هم حدود 30 الی 40 روز اثر دارد. همچنین بهترین طریقه مصرف پودر تنگ کننده روش اول است که همراه پارچه و سورنگ است.

توسط: رضا فتاح زاده

1397/02/23

برچسب ها:

دیدگاه شما

پذیرای نظرات و پیشنهادات شما عزیزان هستیم.